Приветствую Вас Гість | RSS
Регистрация | Вход

Темы для Юкоз

Поделиться

Форма входа

Категории раздела
Діяльність ШМО [11]
Мои статьи [2]
Навчання [3]
Ми славимо нашу школу [3]

Поиск

Погода у Веселому

Наш опрос
Оцените мой сайт
Всього відповідей: 63

Друзья сайта
  • Официальный блог
  • Сообщество uCoz
  • FAQ по системе
  • Инструкции для uCoz

  • Статистика

    Онлайн всього: 1
    Гостей: 1
    Користувачів: 0

    Главная » Статьи » Навчання

    Графіки проведення екзаменів

    Затверджую:

                        «____» ________2014 р

                                          Директор школи

                                                             _________ Л.М. Нестеренко

                ДЕРЖАВНА  ПІДСУМКОВА АТЕСТАЦІЯ.

    11 КЛАС

    22.05

    КОНСУЛЬТАЦІЯ.  Початок 14.00

    23.05

    УКРАЇНСЬКА МОВА (ПЕРЕКАЗ)

    Початок 9.00

    Тополь І.О.- голова комісії

    Нестеренко О.Г.- член комісії

    Бевзенко О.М.- член комісії

    23.05

    КОНСУЛЬТАЦІЯ.  Початок 14.00

    26.05

    ЕКОЛОГІЯ (ПИСЬМОВО)

    Початок 9-00

    Тополь І.О.- голова комісії

    Нестеренко В.М. – член комісії

    Мусіхіна Г.П.- член комісії

    28.05

    КОНСУЛЬТАЦІЯ.  Початок 9.00

    29.05

    БІОЛОГІЯ (ПИСЬМОВО)

    Початок 9.00

    Нестеренко Л.М.- голова комісії

    Мухачов О.І.– член комісії

    Мусіхіна Г.П. – член комісії

    Затверджую:

                        «____» ________2014 р

                                          Директор школи

                                                             _________ Л.М. Нестеренко

                ДЕРЖАВНА  ПІДСУМКОВА АТЕСТАЦІЯ.

    12 (ВЕЧІРНІЙ)  КЛАС

    22.05

    КОНСУЛЬТАЦІЯ.  Початок 14.00

    23.05

    УКРАЇНСЬКА МОВА (ПЕРЕКАЗ)

    Початок 9.00

    Нестеренко Л.М.- голова комісії

    Нестеренко О.Г.- член комісії

    Луговська Л.А.- член комісії

    23.05

    КОНСУЛЬТАЦІЯ.  Початок 14.00

    26.05

    Історія України  (ПИСЬМОВО)

    Початок 11-00

    Нестеренко Л.М.- голова комісії

    Маркова Т.В.. – член комісії

    Приварник В.Л.- член комісії

    23.05

    КОНСУЛЬТАЦІЯ.  Початок 14.00

    26.05

    Математика (ПИСЬМОВО)

    Початок 11-00

    Тополь І.О.- голова комісії

    Кройтар М.Д. – член комісії

    Артім Н.О.- член комісії

    28.05

    КОНСУЛЬТАЦІЯ.  Початок 9.00

    29.05

    БІОЛОГІЯ (ПИСЬМОВО)

    Початок 9.00

    Тополь І.О.- голова комісії

    Нестеренко В.М.– член комісії

    Перва О.В. – член комісії

    Затверджую:

                        «____» ________2014 р

                                          Директор школи

                                                             _________ Л.М. Нестеренко

     

    ДЕРЖАВНА  ПІДСУМКОВА АТЕСТАЦІЯ.  9 КЛАС.

    30.05

    КОНСУЛЬТАЦІЯ. 

    Початок 12.00

    02.06

    МАТЕМАТИКА (ПИСЬМОВО)

    Початок 9.00

    Нестеренко Л.М. – голова. комісії

    Кройтар М.Д. – член комісії

    Мухачов О.І. – член комісії

    04.06

    КОНСУЛЬТАЦІЯ.

     Початок 9.00

    05.06

    РОСІЙСЬКА МОВА (ПИСЬМОВО)

    Початок 9.00

    Тополь І.О. – голова. комісії

    Бевзенко О.М. – член комісії

    Вольних О.О. – член комісії

    09.06

    КОНСУЛЬТАЦІЯ.

     Початок 9.00

    10.06

    БІОЛОГІЯ (ПИСЬМОВО)

    Початок 9.00

    Тополь І.О.– голова комісії

    Мусіхіна Г.П.– член комісії

    Мухачов О.І. – член комісії

    12.06

    КОНСУЛЬТАЦІЯ. 

    Початок 9.00

    13.06

     

     

     

     

     

    УКРАЇНСЬКА МОВА (ДИКТАНТ)

    Початок 9.00

    Тополь І.О.- голова комісії

    Нестеренко О.Г.- член комісії

    Вольних О.О.- член комісії

    13.06

    КОНСУЛЬТАЦІЯ. 

    Початок 12.00

     

     

    16.06

     

    ГЕОГРАФІЯ (ПИСЬМОВО)

    Початок 9.00

    Тополь І.О. – голова. комісії

    Нестеренко В.М.- член комісії

    Мухачов О.І – член комісії

    Затверджую:

                        «____» ________2014 р

                                          Директор школи

                                                             _________ Л.М. Нестеренко

     

    ДЕРЖАВНА  ПІДСУМКОВА АТЕСТАЦІЯ.  

    9 (ВЕЧІРНІЙ) КЛАС.

    30.05

    КОНСУЛЬТАЦІЯ. 

    Початок 12.00

    02.06

    МАТЕМАТИКА (ПИСЬМОВО)

    Початок  9.00

    Тополь І.О. – голова. комісії

    Артім Н.О. – член комісії

    Приварник В.Л. – член комісії

    04.06

    КОНСУЛЬТАЦІЯ.

     Початок 9.00

    05.06

    РОСІЙСЬКА МОВА (ПИСЬМОВО)

    Початок 9.00

    Нестеренко Л.М. – голова. комісії

    Бевзенко О.М. – член комісії

    Луговська Л.А. – член комісії

    09.06

    КОНСУЛЬТАЦІЯ.

     Початок 9.00

    10.06

    БІОЛОГІЯ (ПИСЬМОВО)

    Початок 9.00

    Нестеренко Л.М.– голова комісії

    Нестеренко В.М.– член комісії

    Перва О.В. – член комісії

    12.06

    КОНСУЛЬТАЦІЯ. 

    Початок 9.00

    13.06

     

     

     

     

     

    УКРАЇНСЬКА МОВА (ДИКТАНТ)

    Початок 9.00

    Тополь І.О.- голова комісії

    Нестеренко Л.М.- член комісії

    Бевзенко О.М.- член комісії

    13.06

    КОНСУЛЬТАЦІЯ. 

    Початок 12.00

     

     

    16.06

     

    ГЕОГРАФІЯ (ПИСЬМОВО)

    Початок 12.00

    Нестеренко Л.М. – голова комісії

    Нестеренко В.М.- член комісії

    Мухачов О.І – член комісії

    Категория: Навчання | Добавил: Инна (29.05.2014)
    Просмотров: 164 | Рейтинг: 0.0/0
    Всего комментариев: 0
    Ім`я *:
    Email *:
    Код *: