Приветствую Вас Гість | RSS
Регистрация | Вход

Темы для Юкоз

Поделиться

Форма входа

Поиск

Календарь
«  Серпень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031

Погода у Веселому

Наш опрос
Оцените мой сайт
Всього відповідей: 63

Друзья сайта
  • Официальный блог
  • Сообщество uCoz
  • FAQ по системе
  • Инструкции для uCoz

  • Статистика

    Онлайн всього: 1
    Гостей: 1
    Користувачів: 0

     Досягнення педагогів  КЗ «Веселівська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2»

    Нестеренко  Людмила Миколаївна, директор школи, учитель української мови та літератури

       Спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії, переможець районного етапу конкурсу «Учитель року - 2014» (номінація «Директор школи»).

       Досвід   управлінської діяльності щодо реалізації науково-методичної проблеми школи  в рамках діяльності асоціації шкіл представлено на обласній виставці «Освіта Запорізького краю» у квітні 2014 року, нагороджена дипломом.

       Учасник Всеукраїнського конкурсу: «Творчий учитель – обдарований учень» (2013 рік).

       Нагороджена Дипломом Лауреата   обласної педагогічної премії Запорізької обласної державної адміністрації (2013 рік) та грамотою         Запорізької обласної державної адміністрації за вагомий внесок у соціально-економічний розвиток області (2012 рік).

      За високий рівень підготовки соціального проекту  «Ми-це місто»    МК «Запоріжсталь»  у  2013 році  нагороджена Диплом та Грантованим сертифікатом (50 тис. грн.) для будівництва спортмайданчика. Проект «Спортивний гарт Веселівщини» став переможцем Всеукраїнського конкурсу проектів та програм розвитку місцевого самоврядування (2013 рік).

    Тополь Інна Олександрівна,

    заступник директора з навчально виховної роботи, учитель англійської мови

       Спеціаліст  першої кваліфікаційної категорії,  досвід   управлінської діяльності щодо реалізації науково-методичної проблеми школи  в рамках діяльності асоціації шкіл представлено на обласній виставці «Освіта Запорізького краю» у квітні 2014 року, нагороджена дипломом.

       Учасник Всеукраїнських конкурсів: «Творчий учитель – обдарований учень» (2013 рік); «Вчитель-новатор» (2014 рік).

    Нестеренко Ольга Григорівна

    Заступник директора з   виховної роботи,учитель української мови та літератури

       Спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії, «учитель - методист», переможець районного етапу конкурсу «Учитель року» (номінація «Українська мова та література»), досвід  своєї роботи   представила на обласній виставці «Освіта Запорізького краю - 2012». Нагороджена Дипломом  Лауреата   обласної педагогічної премії Запорізької обласної державної адміністрації (2011 рік)

       У 2011-2012 н.р. учень школи Тополь М. під керівництвом учителя  став переможцем обласного етапу І Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської творчості, присвяченого Шевченківським дням, у 2012-2013 н.р. Баштава І. - переможець районного етапу, 2013-2014 н.р. – Нестеренко М. посіла ІІІ місце у зазначеному ж конкурсі.

       У 2013 році підготувала  літературно-мистецький проект інтегрованої студії «Плекаймо слово», який став переможцем обласного фестивалю «Світ театру та я» та соціальний проект волонтерської групи «Добротворець» «Посміхнись другові» - переможець районного та обласного етапів конкурсу на кращий соціальний проект.

    Бевзенко Олена Михайлівна, учитель російської мови та літератури, спеціаліст І кваліфікаційної категорії

       Призер  районного конкурсу «Учитель року-2013» (номінація «Російська мова»). Підготувала  переможця районного та учасника обласного етапів  конкурсу ораторського мистецтва.

       Учитель математики Кройтар Марія Дмитрівна.    

       Спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії, «старший учитель». За багаторічну та сумлінну працю нагороджена  Почесною грамотою Міністерства освіти і науки України, нагрудним знаком «Відмінник освіти України».

    Сєчіна Оксана Володимирівна, учитель початкових класів, спеціаліст І кваліфікаційної категорії.

        Переможець районного конкурсу «Учитель року-2012» (номінація «Фізичне виховання»).

    Учитель початкових класів Баштава Ольга Миколаївна,спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії, « старший учитель», переможець районного етапу конкурсу «Учитель року» (номінація « Початкові класи», «Образотворче мистецтво»).

        У 2012 році  взяла участь в обласному конкурсі   навчальних проектів, у якому проект «Вода має бути чистою!» був відзначений як такий, що має практичну значимість. Досвід  своєї роботи   представила на обласній виставці «Освіта Запорізького краю - 2013», нагороджена дипломом.

    Учитель початкових класів Крамаренко Ірина Іванівна,спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії, « старший учитель».

       Учасник Всеукраїнського конкурсу «Вчитель-новатор» (2014 рік).

       Досвід  своєї роботи   представила на обласній виставці «Освіта Запорізького краю - 2013», нагороджена дипломом.

    Маркова Тетяна Володимирівна, учитель історії та правознавства,спеціаліст  першої кваліфікаційної категорії.

       Переможець районного етапу конкурсу «Учитель року-2010» (номінація «Правознавство»).

    Учитель біології Мусіхіна Галина Петрівна. Спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії, «учитель -методист».

       Розробила авторські програми і посібники  «Рідний край: Веселівський район», «Біосфера і людина», «Охорона навколишнього середовища», які  успішно пройшли апробацію у ЗОІППО.

       Нагороджена Дипломом  Лауреата   обласної педагогічної премії Запорізької обласної державної адміністрації (2011 рік).

       Учасник Всеукраїнського конкурсу «Творчий учитель – обдарований учень» (2013 рік ).

       Пошукова група  «Краєзнавець»  є щорічним переможцем ІІ (обласного)  етапу Всеукраїнської експедиції учнівської та студентської молоді «Моя Батьківщина – Україна».

       Досвід  своєї роботи   представила на обласній виставці «Освіта Запорізького краю - 2014», нагороджена дипломом. »). За багаторічну та сумлінну працю нагороджена  Почесною грамотою Міністерства освіти і науки України.

    Учитель географії Нестеренко Володимир Миколайович

       Спеціаліст  першої кваліфікаційної категорії. Є співавтором 6 збірок з методики проведення позаурочної краєзнавчої роботи, які видані Запорізьким обласним центром туризму і краєзнавства учнівської молоді.

       Пошукова група «Азимут» є щорічні переможці  ІІ та ІІІ етапів Всеукраїнських  експедицій учнівської та студентської молоді «Моя Батьківщина – Україна».

    Учитель біології Мухачов  Олександр Іванович.

      Спеціаліст  першої кваліфікаційної категорії.

      Педагогом розроблено електронний програмний засіб курсу «Біологія, 9 клас», проведено апробацію ЕПЗН для учнів 7-8 класів, нагороджено грамотою Департаменту освіти і науки Запорізької облдержадміністрації. Щорічно залучає учнів до написання науково-дослідницьких робіт МАН (2013, 2014 рр. по1 учаснику). У 2014 році підготував переможця обласного етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з трудового навчання (Павлюк Владислав, 9 кл.)

    Нєстєрова Юлія Олександрівна - практичний психолог школи

    Молодий фахівець, підготувала переможців ІІ (районного) етапу Всеукраїнських олімпіад у 2013-2014 навчальному році 

    Учитель російської мови та літератури

     Вольних Ольга Олексіївна

       Спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії, «учитель -методист».

       Призер районного конкурсу «Учитель року» ( номінація «Російська мова»).

    Учитель початкових класів  Волкова Любов Єгорівна.  

        Спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії, «старший учитель». Призер  районного конкурсу «Учитель року» (номінація « Початкові класи»), переможець районного конкурсу «Класний керівник року»). За багаторічну та сумлінну працю нагороджена  Почесною грамотою Міністерства освіти і науки України, нагрудним знаком «Відмінник освіти України».

    Учитель англійської мови  Луговська Лариса Анатоліївна

       Спеціаліст  першої кваліфікаційної категорії. Призер  районного конкурсу «Учитель року» (номінація «Англійська мова»).

       Учитель хімії Прусенко Тетяна Олександрівна, кваліфікаційна категорія «спеціаліст».

    У 2013-2014 році підготувала переможця  ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з хімії.

    Учитель  інформатики та математики Артім Наталія Олександрівна

       Кваліфікаційна категорія «спеціаліст». Переможець  обласного конкурсу «Освітня он-лайн карта профільного навчання району» у складі творчої групи розробників: Мартинюк Т. І., завідувач РМК; Нелепа Н.В., методист РМК; Македонський С.Ю., інженер-програміст; вчителі інформатики: Корвегіна В.А. (Веселівська районна різнопрофільна гімназія), Клименко Н.О. (КЗ «Новоуспенівська ЗОШ І-ІІІ ступенів»), Артім Н.О. (КЗ «Веселівська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2»).

       

    Вихователь ГПД, учитель основ здоров’я  Перва Олена Володимирівна

       Кваліфікаційна категорія «спеціаліст ІІ кваліфікаційної категорії ». Керівник районного методичного об’єднання  вчителів основ здоров’я. Щорічно педагог готує  переможців  районних, зональних, обласних етатів конкурсів: «Обери життя», ЮІР, ДЮПР.

    Учитель фізичного виховання Мірошник Руслан Володимирович

         Кваліфікаційна категорія «спеціаліст ІІ кваліфікаційної категорії ».

         Команда «Олімпійські лелеченята-2012» стали переможці зонального та учасниками обласного етапів конкурсу.